Kopčeky nielen pre gastronómiu

Pre cukrárne, reštaurácie a iné zariadenia vyrábame aj lahodnú kopčekovú zmrzlinu. Vyberte si z ponuky klasických aj luxusných príchutí, ktoré nesmú chýbať v žiadnej mrazničke a potešia každého bez ohľadu na vek.

Jahoda banán

Lahodná kombinácia banánovej a jahodovej zmrzliny Vám vyčarí úsmev na tvári. Odporúčame podávať s čerstvým ovocím ako osviežujúci pohár.

Vanilková

Vynikajúca vanilková zmrzlina s bohatou vanilkovou príchuťou. Pri jej výrobe sa spojila smotana s pravým vanilkovým strukom. Zo zmrzliny Prima môžete svojim zákazníkom pripraviť lahodné mliečne zmrzlinové koktejly alebo dezerty, ktoré potešia vašich blízkych.

Čokoládová

Klasická čokoládová zmrzlina s čokoládovými šupinkami. Kto by si nedal zaslúžený osviežujúci dezert po náročnom dni?

Jahodová

Poctivá jahodová zmrzlina v smotanovom základe s kúskami jahôd bude výborne ladiť s mliečnym koktejlom.

Citronová

Osviežujúci smotanový krém s citrónovou príchuťou. Ideálny počas horúcich letný dní.

Karamel

Smotanová zmrzlina s kúskami sladkého karamelu. Vyskúšajte napríklad v kombinácii s ďalšími príchuťami ako veselý zmrzlinový pohár.

Pistáciová

Lahodná jogurtová zmrzlina s pistáciovou príchuťou, vhodná samostatne do chrumkavého kornútu alebo ako súčasť letných zmrzlinových pohárov.

Kokos – čokoláda

Lahodná smotana zmiešaná s kokosom, jemne pretkaná čokoládovým toppingom. Kombinácia chutí, ktorej neodoláte.

Šmolková

Najobľúbenejšia zmrzlina pre deti. Modrá farba kontrastuje s bielou meringou. Vyskúšajte v kombinácii s Tutti Frutti ako hravý pohár.

Čierna ríbezľa

Jemne kyslá príchuť čiernej ríbezle osvieži v letných dňoch každý mlsný jazýček. Pre každého, kto má rád ovocné zmrzliny.

Mrož Jahodový