SVIEŽA PRÍCHUŤ LETA

Každoročne sa vás snažíme prekvapiť chutnými novinkami. Tento rok rozširujeme našu ponuku o nové netradičné kombinácie chutí a surovín. Na svoje si prídu aj milovníci slovenskej tradície. Môžete sa tešiť aj na osviežujúci zážitok s vylepšenými kornútmi.

Mrož Svieža brusnica s tvarohom

Pre všetkých milovníkov zdravých bobúľ je tu svieže spojenie brusnicovej drene, ktorá ukrýva tvarohovú zmrzlinu. Táto kombinácia vás uchváti. Brusnice sú chuťovo výrazné a tvaroh ich chuť príjemne zjemňuje. To všetko zahalené do lahodnej polevy je osviežujúcou novinkou, ktorú si pre vás Mrož pripravil.


bez lepku

ovocie

Mrož Svieža čučoriedka s jogurtom v jogurtovej poleve

Pod jogurtovou polevou sa ukrýva svieža čučoriedková dreň. Ovocná časť tak perfektne kontrastuje s jogurtovou zmrzlinou, ktorá sa odhalí hneď po prvom zahryznutí priamo uprostred nanuku. Čučoriedka a jogurt je osvedčená kombinácia a v podobe Mroža bude osviežujúcou letnou desiatou.


bez lepku

ovocie

Pegas Premium vanilka

Krehký kornút plný vanilkovej zmrzliny s čokoládovým toppingom a orieškovým posypom. Hlavnou zložkou obľúbeného svetlo žltého krému je sladká smotana a pravé vanilkové struky. Vďaka nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a skutočná. Žiadne rastlinné tuky, iba pravá smotana.


so smotanou

v kornúte

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje tie najlepšie ingrediencie a žiadne rastlinné tuky. Vášnivú čokoládu zjemnila smotana a v krehkom kornúte sa premenila v rafinovanú nevinnosť. Čokoládový topping posypaný orieškami je zavŕšením čokoládového opojenia.


so smotanou

v kornúte

Pegas Premium lemon cheesecake

Božská kombinácia tvarohu, smotany a citrónu inšpirovaná obľúbeným dezertom. Osviežujúci a súčasne lahodný chuťový zážitok v krehkom kornúte bez rastlinných tukov.


so smotanou

v kornúte

Tobogán

Tak to bude jazda! Jahoda, vanilka, citrón – limetka.  Trojkombinácia obľúbených príchutí, ktorá osvieži v horúcich letných dňoch všetky deti aj dospelých.

Raketa

Raketa prilieta späť vo veľkom štýle. Obľúbená detská ovocná zmrzlina sa vracia. Tri farby a každá z nich ukrýva iné ovocie. Červená je jahodová, oranžová – pomarančová a žltá – citrónová. Všetky tri majú ovocný podiel a obsahujú iba prírodné farbivá, čo poteší mamičky.

Kuba DUO

Obľúbený Kuba dostal bračeka. V novej podobe je pre Kubu typický tvaroh v atraktívnej kombinácii s kakaovou zmrzlinou. Kuba obsahuje viac ako 50 % tvarohu a súčasne smotanu. Pod bielou polevou sa ukrývajú dve vrstvy lahodnej tvarohovej zmrzliny, ktoré zaručujú dvojitú porciu osvieženia.

Mrož Svieža Jahoda so smotanou

Mrož a jahody sú neohrozeným favoritom každého leta. V novej podobe 850 ml vaničky sa ukrýva svieže spojenie jahodovej drene a tvarohovej zmrzliny zjemnené smotanou.

Mrož Svieža broskyňa - maracuja s jogurtom

Tropické ovocie so šťavnatou broskyňou je zaujímavým spojením dvoch odlišných svetov. Spoločne s ľahkým jogurtom je výsledkom vanička plná vyváženej sviežej chuti.

Čokoládová s pomarančovým toppingem

Rafinovaná kombinácia horkej čokoládovej príchute a pomarančov v rodinnom balení. Jemná zmrzlina tvorí lahodný základ a svieži pomarančový topping s ňou perfektne kontrastuje.