SVIEŽA PRÍCHUŤ LETA

Každoročne sa vás snažíme prekvapiť chutnými novinkami. Tento rok rozširujeme našu ponuku o nové netradičné kombinácie chutí a surovín. Na svoje si prídu aj milovníci slovenskej tradície. Môžete sa tešiť aj na osviežujúci zážitok s vylepšenými kornútmi.

Pegas PREMIUM Salted Caramel

Kontrast sladkej a slanej chuti sme si zamilovali. Smotanová zmrzlina pretkaná slaným karamelom je plná prekvapujúcich chutí, kedy sa dva protiklady snúbia v dokonalom spojení zabalenom do mliečnej čokolády. V tejto zmrzline nájdete len smotanu, žiadny rastlinný tuk.


so smotanou

PEGAS IN JOY COCONUT

Lahodná a stále mäkko vláčna čokoládová poleva novej zmrzliny z rady Pegas skrýva kokosovú zmrzlinu s čokoládovým toppingom. Kokosová zmrzlina plná mlieka.

 


so smotanou

PEGAS IN JOY NUTS

Tmavá čokoládová poleva, ktorá je aj v zmrznutom stave krémovo mäkká, zahaľuje mliečnu zmrzlinu z lieskových orieškov so špirálou z čokoládového toppingu.


so smotanou

MROŽ ČEREŠNE

Čerešne a leto, voda a slnko,… – neoddeliteľný spoločníci. Natrhali sme tie najlepšie čerešne a do každej porcie zmrzliny ich dali viac ako 60 %. Potom sme to všetko zabalili do tmavej polevy, ktorá ich chuť dokonale podtrhuje. Toto leto bude nezabudnuteľné!


bez lepku

ovocie

MROŽ AŽ NA DREŇ JAHODA A TVAROH V JAHODOVEJ DRENI

Prvýkrát sme vzali klasického jahodovo-tvarohového mroža a preliali ho miesto tmavej alebo svetlej polevy jahodovou dreňou. Je to osviežujúce, môže to byť desiata a hlavne je to plné pravého ovocia s troškou tvarohu.


bez lepku

ovocie

MROŽ AŽ NA DREŇ MARAKUJA A BROSKYŇA V MARHUĽOVEJ DRENI

Marakuja a broskyňa k sebe dobre ladia. Zmiešali sme ich so smotanou a mliekom, vytvorili lahodnú smotanovo-ovocnú zmrzlinu a na vrch sme dali marhuľovú dreň. Táto osviežujúca desiata je ľahká, zdravá a plná ovocia a na jej výrobu boli použité len kvalitné suroviny, žiadne náhrady.


bez lepku

ovocie

Melón

Vymysleli sme melón! Teda presnejšie, vymysleli sme tú najlahodnejšiu melónovú zmrzlinu. Len melón a nič iného. Čistá príroda a najlepšie osvieženie v horúcich letných dňoch. A čo je na tom všetkom najlepšie, nemá jadierka!

PEGAS PREMIUM ALMOND

Rodinné balenie jednej z najobľúbenejších zmrzlín Pegas Premium Almond je plné vanilkovej zmrzliny, čokoládového toppingu a kúskov mandlí. Smotanový základ prevoňaný pravou vanilkou nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – len pravé ingrediencie a žiadne náhrady.


so smotanou

PEGAS SALTED CARAMEL

Zmrzlina plná smotany a karamelu v rodinnom balení nemá po otvorení šancu vrátiť sa späť do mraziaceho boxu. 850 ml sladkej slasti so štipkou soli neodoláte. Vanička smotanovej zmrzliny s príchuťou slaného karamelu je pretkaná karamelovým toppingom, ktorý budete chcieť viac, viac a viac…


so smotanou

KOKOSOVÁ S ČOKOLÁDOVÝM TOPPINGOM

Kokos a čokoláda je osvedčená kombinácia. Rodinné balenie kokosovej zmrzliny s čokoládovým toppingom bude zaujímavým spestrením spoločných chvíľ s rodinou i priateľmi.

PIANISSIMO Vanilka

Zmrzlinový dezert Pianissimo s vanilkovou príchuťou môžete podávať po obede, ku káve i ako dezert pre slávnostné chvíle.

PIANISSIMO VAJEČNÝ LIKÉR

Zmrzlinový dezert Pianissimo s príchuťou vaječný likér. Slávnostný dezert pre slávnostné chvíle.