OSVIEŽUJÚCE SPOJENIE OVOCIA A TVAROHU

Vďaka svojej prírodnej vyváženej chuti sa stal Mrož jednou z najobľúbenejších zmrzlín a svoju priazeň si zachováva už desiatky rokov. Pri výrobe nepoužívame žiadne rastlinné tuky, vodu ani arómy či farbivá, len pravé ovocie, tvaroh a smotanu. Zároveň starostlivo dbáme na výber a spracovanie ovocia.

MROŽ AŽ NA DREŇ JAHODA A TVAROH V JAHODOVEJ DRENI

Prvýkrát sme vzali klasického jahodovo-tvarohového mroža a preliali ho miesto tmavej alebo svetlej polevy jahodovou dreňou. Je to osviežujúce, môže to byť desiata a hlavne je to plné pravého ovocia s troškou tvarohu.


bez lepku

ovocie

MROŽ AŽ NA DREŇ MARAKUJA A BROSKYŇA V MARHUĽOVEJ DRENI

Marakuja a broskyňa k sebe dobre ladia. Zmiešali sme ich so smotanou a mliekom, vytvorili lahodnú smotanovo-ovocnú zmrzlinu a na vrch sme dali marhuľovú dreň. Táto osviežujúca desiata je ľahká, zdravá a plná ovocia a na jej výrobu boli použité len kvalitné suroviny, žiadne náhrady.


bez lepku

ovocie

MROŽ ČEREŠNE

Čerešne a leto, voda a slnko,… – neoddeliteľný spoločníci. Natrhali sme tie najlepšie čerešne a do každej porcie zmrzliny ich dali viac ako 60 %. Potom sme to všetko zabalili do tmavej polevy, ktorá ich chuť dokonale podtrhuje. Toto leto bude nezabudnuteľné!


bez lepku

ovocie

Mrož Jahodový

Obľúbená jahodová zmrzlina s výraznou chuťou čerstvých jahôd a tvarohu. Ideálny ako osviežujúci dezert po jedle počas horúcich letných dní.


bez lepku

ovocie

Mrož jahodový v bielej poleve

Mrož je jedna z našich najobľúbenejších zmrzlín, v tejto podobe je zahalená do bielej polevy. Za jeho typickú chuť vďačíme porcii poctivého tvarohu zjemneného smotanou a viac ako 50 % poctivo vybraných zrelých jahôd. Chuť jahôd je najdôležitejšia, preto do Mroža vyberáme iba niektoré odrody. Jahody musia byť zrelé, zozbierané v júni a rýchlo spracované. To preto, aby zmrzlina nestrácala svoju chuť a farbu.


bez lepku

ovocie

Mrož čierna ríbezľa s tvarohom

Sladko trpká chuť čiernych ríbezlí si na začiatku pohrá s vašimi chuťovými zmyslami a potom ich zjemní pravou smotanou a tvarohom. Zmrzlina je vyrobená z viac ako 50 % poctivo vybraného ovocia, bez aróm, farbív a rastlinných tukov.


bez lepku

ovocie

Mrož Jahody

Jahodová dreň vyrobená z viac ako 60 % zrelých, sladkých jahôd. Poctivo vybrané ovocie zabalené do sladkej polevy. Jednoduché a osviežujúce.


bez lepku

ovocie

Mrož Maliny

Vychutnajte si pravú chuť malín nielen v lete. Maliny patria medzi najobľúbenejšie letné ovocie a obsahujú veľké množstvo vitamínov. Zamrazili sme viac ako 60 % malín s výbornou polevovou a výsledkom je neodolateľné spojenie chutí.

Mrož Jahodová dreň

Zmrazená dreň v kelímku je dokonalou porciou zrelých jahôd, ktorá osvieži v každej situácii.


bez lepku

ovocie

Mrož Jahodový s tvarohom

Obľúbený Mrož jahodový v rodinnom balení má všetko, čo máte radi. Vanička obsahuje poriadnu porciu šťavnatých jahôd zjemnených tvarohom a smotanou


bez lepku

ovocie

Mrož Čierna ríbezľa s tvarohom

Nechajte sa uniesť chuťou aj omamnou vôňou tvarohovej zmrzliny, ktorá si výborne rozumie s aromatickou a sladko trpkou čiernou ríbezľou.


bez lepku

ovocie

Mrož Svieža Jahoda so smotanou

Mrož a jahody sú neohrozeným favoritom každého leta. V novej podobe 850 ml vaničky sa ukrýva svieže spojenie jahodovej drene a tvarohovej zmrzliny zjemnené smotanou.


bez lepku

ovocie

so smotanou

Mrož Svieža broskyňa - maracuja s jogurtom

Tropické ovocie so šťavnatou broskyňou je zaujímavým spojením dvoch odlišných svetov. Spoločne s ľahkým jogurtom je výsledkom vanička plná vyváženej sviežej chuti.


bez lepku

ovocie