OSVIEŽUJÚCE SPOJENIE OVOCIA A TVAROHU

Vďaka svojej prírodnej vyváženej chuti sa stal Mrož jednou z najobľúbenejších zmrzlín a svoju priazeň si zachováva už desiatky rokov. Pri výrobe nepoužívame žiadne rastlinné tuky, vodu ani arómy či farbivá, len pravé ovocie, tvaroh a smotanu. Zároveň starostlivo dbáme na výber a spracovanie ovocia.

Mrož Sorbet Mango

Exotická chuť manga je to pravé osvieženie pre tohtoročnú sezónu! Jednoducho ovocie, bez kompromisov…


s ovocím

Mrož Sorbet malina

Ďalší z radu osviežujúcich ovocných sorbetov Mrož. Jednoducho maliny, maliny a ešte viac malín! Kto by neprepadol malinovému šialenstvu, ktoré nás v lete čaká?


s ovocím

Mrož Sorbet jahoda

Nový rad Mrožích sorbetov je vytvorený pre horúce letné dni. Jednoducho jahody, jahody a jahody! Osviežte si leto!


s ovocím

Mrož malinová dreň

Maliny patria neodmysliteľne k letu rovnako ako jahody. Tento rok si preto môžete vychutnať poctivú malinovú dreň, ktorá obsahuje 60 % ovocia. Vybrali sme len zrelé a sladké maliny a výsledná chuť je neodolateľná. Vyskúšajte a nebudete ľutovať!


s ovocím

Mrož jahodová dreň

Milujete tradičnú zmrazenú ovocnú dreň v tégliku? Pridali sme ešte viac zrelých jahôd a vylepšili zloženie, aby bol Váš pôžitok ešte ovocnejší. Dreň teraz obsahuje 60 % jahôd a predstavuje zdravú a osviežujúcu desiatu nie len v horúcich dňoch.


s ovocím

MROŽ AŽ NA DREŇ JAHODA A TVAROH V JAHODOVEJ DRENI

Prvýkrát sme vzali klasického jahodovo-tvarohového mroža a preliali ho miesto tmavej alebo svetlej polevy jahodovou dreňou. Je to osviežujúce, môže to byť desiata a hlavne je to plné pravého ovocia s troškou tvarohu.


bez lepku

ovocie

MROŽ AŽ NA DREŇ MARAKUJA A BROSKYŇA V MARHUĽOVEJ DRENI

Marakuja a broskyňa k sebe dobre ladia. Zmiešali sme ich so smotanou a mliekom, vytvorili lahodnú smotanovo-ovocnú zmrzlinu a na vrch sme dali marhuľovú dreň. Táto osviežujúca desiata je ľahká, zdravá a plná ovocia a na jej výrobu boli použité len kvalitné suroviny, žiadne náhrady.


bez lepku

ovocie

MROŽ ČEREŠNE

Čerešne a leto, voda a slnko,… – neoddeliteľný spoločníci. Natrhali sme tie najlepšie čerešne a do každej porcie zmrzliny ich dali viac ako 60 %. Potom sme to všetko zabalili do tmavej polevy, ktorá ich chuť dokonale podtrhuje. Toto leto bude nezabudnuteľné!


bez lepku

ovocie

Mrož Jahodový

Obľúbená jahodová zmrzlina s výraznou chuťou čerstvých jahôd a tvarohu. Ideálny ako osviežujúci dezert po jedle počas horúcich letných dní.


bez lepku

ovocie

Mrož jahodový v bielej poleve

Mrož je jedna z našich najobľúbenejších zmrzlín, v tejto podobe je zahalená do bielej polevy. Za jeho typickú chuť vďačíme porcii poctivého tvarohu zjemneného smotanou a viac ako 50 % poctivo vybraných zrelých jahôd. Chuť jahôd je najdôležitejšia, preto do Mroža vyberáme iba niektoré odrody. Jahody musia byť zrelé, zozbierané v júni a rýchlo spracované. To preto, aby zmrzlina nestrácala svoju chuť a farbu.


bez lepku

ovocie

Mrož Jahody

Jahodová dreň vyrobená z viac ako 60 % zrelých, sladkých jahôd. Poctivo vybrané ovocie zabalené do sladkej polevy. Jednoduché a osviežujúce.


bez lepku

ovocie

Mrož Maliny

Vychutnajte si pravú chuť malín nielen v lete. Maliny patria medzi najobľúbenejšie letné ovocie a obsahujú veľké množstvo vitamínov. Zamrazili sme viac ako 60 % malín s výbornou polevovou a výsledkom je neodolateľné spojenie chutí.

Mrož Jahodový s tvarohom

Obľúbený Mrož jahodový v rodinnom balení má všetko, čo máte radi. Vanička obsahuje poriadnu porciu šťavnatých jahôd zjemnených tvarohom a smotanou


bez lepku

ovocie

Mrož Čierna ríbezľa s tvarohom

Nechajte sa uniesť chuťou aj omamnou vôňou tvarohovej zmrzliny, ktorá si výborne rozumie s aromatickou a sladko trpkou čiernou ríbezľou.


bez lepku

ovocie