OSVIEŽUJÚCE SPOJENIE OVOCIA A TVAROHU

Vďaka svojej prírodnej vyváženej chuti sa stal Mrož jednou z najobľúbenejších zmrzlín na Slovensku a vašu priazeň si uchováva už desiatky rokov. Pri výrobe nepoužívame žiadne rastlinné tuky, vodu ani arómy či farbivá a starostlivo dbáme na výber a spracovanie ovocia. Doprajte si zdravú desiatu nielen v horúcich letných dňoch.

Mrož Jahodový

Obľúbená jahodová zmrzlina s výraznou chuťou čerstvých jahôd a tvarohu. Ideálny ako osviežujúci dezert po jedle počas horúcich letných dní.


bez lepku

ovocie

Mrož jahodový v bielej poleve

Mrož je jedna z našich najobľúbenejších zmrzlín, v tejto podobe je zahalená do bielej polevy. Za jeho typickú chuť vďačíme porcii poctivého tvarohu zjemneného smotanou a viac ako 50 % poctivo vybraných zrelých jahôd. Chuť jahôd je najdôležitejšia, preto do Mroža vyberáme iba niektoré odrody. Jahody musia byť zrelé, zozbierané v júni a rýchlo spracované. To preto, aby zmrzlina nestrácala svoju chuť a farbu.


bez lepku

ovocie

Mrož čierna ríbezľa s tvarohom

Sladko trpká chuť čiernych ríbezlí si na začiatku pohrá s vašimi chuťovými zmyslami a potom ich zjemní pravou smotanou a tvarohom. Zmrzlina je vyrobená z viac ako 50 % poctivo vybraného ovocia, bez aróm, farbív a rastlinných tukov.


bez lepku

ovocie

Mrož marhule

Osviežujúca sladko – kyslá marhuľová dreň so 60 % obsahom marhúľ v tmavej poleve. Vyskúšajte nezameniteľnú chuť najsladších odrôd marhúľ, ktoré dozreli v sadoch uprostred leta. Iba poctivo vybrané ovocie, bez aróm, farbív a rastlinných tukov.


bez lepku

ovocie

Mrož Jahody

Jahodová dreň vyrobená z viac ako 60 % zrelých, sladkých jahôd. Poctivo vybrané ovocie zabalené do sladkej polevy. Jednoduché a osviežujúce.


bez lepku

ovocie

Mrož Maliny

Vychutnajte si pravú chuť malín nielen v lete. Maliny patria medzi najobľúbenejšie letné ovocie a obsahujú veľké množstvo vitamínov. Zamrazili sme viac ako 60 % malín s výbornou polevovou a výsledkom je neodolateľné spojenie chutí.

Mrož Jahodová dreň

Zmrazená dreň v kelímku je dokonalou porciou zrelých jahôd, ktorá osvieži v každej situácii.


bez lepku

ovocie

Mrož Svieža brusnica s tvarohom

Pre všetkých milovníkov zdravých bobúľ je tu svieže spojenie brusnicovej drene, ktorá ukrýva tvarohovú zmrzlinu. Táto kombinácia vás uchváti. Brusnice sú chuťovo výrazné a tvaroh ich chuť príjemne zjemňuje. To všetko zahalené do lahodnej polevy je osviežujúcou novinkou, ktorú si pre vás Mrož pripravil.


bez lepku

ovocie

Mrož Svieža čučoriedka s jogurtom v jogurtovej poleve

Pod jogurtovou polevou sa ukrýva svieža čučoriedková dreň. Ovocná časť tak perfektne kontrastuje s jogurtovou zmrzlinou, ktorá sa odhalí hneď po prvom zahryznutí priamo uprostred nanuku. Čučoriedka a jogurt je osvedčená kombinácia a v podobe Mroža bude osviežujúcou letnou desiatou.


bez lepku

ovocie

Mrož Jahodový s tvarohom

Obľúbený Mrož jahodový v rodinnom balení má všetko, čo máte radi. Vanička obsahuje poriadnu porciu šťavnatých jahôd zjemnených tvarohom a smotanou


bez lepku

ovocie

Mrož Čierna ríbezľa s tvarohom

Nechajte sa uniesť chuťou aj omamnou vôňou tvarohovej zmrzliny, ktorá si výborne rozumie s aromatickou a sladko trpkou čiernou ríbezľou.


bez lepku

ovocie

Mrož čučoriedkový s jogurtom

Tmavo modré čučoriedky zmiešané s pravým mrazeným jogurtom. Toto jedinečné spojenie chutí sa skrýva v rodinnom balení, aby ste si ho mohli vychutnať dlhšie.


bez lepku

ovocie

Mrož Svieža Jahoda so smotanou

Mrož a jahody sú neohrozeným favoritom každého leta. V novej podobe 850 ml vaničky sa ukrýva svieže spojenie jahodovej drene a tvarohovej zmrzliny zjemnené smotanou.


bez lepku

ovocie

so smotanou

Mrož Svieža broskyňa - maracuja s jogurtom

Tropické ovocie so šťavnatou broskyňou je zaujímavým spojením dvoch odlišných svetov. Spoločne s ľahkým jogurtom je výsledkom vanička plná vyváženej sviežej chuti.


bez lepku

ovocie