SMOTANA BEZ KOMPROMISOV

Na zložení svojich zmrzlín si zakladáme a neuspokojíme sa s náhradami. Prémiová rada zmrzlín Pegas určená všetkým milovníkom mliečno-smotanových zmrzlín zaliatych v chrumkavej čokoládovej poleve. Neobsahuje žiadny rastlinný tuk, ale iba pravú smotanu, ktorá v kombinácii s ďalšími ingredienciami ako je čokoláda, oriešky alebo ovocie zaručuje lahodný zážitok pre každého.

Pegas PREMIUM Salted Caramel

Kontrast sladkej a slanej chuti sme si zamilovali. Smotanová zmrzlina pretkaná slaným karamelom je plná prekvapujúcich chutí, kedy sa dva protiklady snúbia v dokonalom spojení zabalenom do mliečnej čokolády. V tejto zmrzline nájdete len smotanu, žiadny rastlinný tuk.


so smotanou

Pegas Premium 3CHOCO

Smotana a čokoláda je nesmrteľná kombinácia. Ale vyskúšali ste niekedy smotanu a hneď tri druhy čokolády? Pod krustou bielej čokolády sa ukrýva mliečna a horká čokoláda zjemnená pravou smotanou. Kto miluje čokoládu, ten tejto trojkombinácii bezhlavo prepadne. Iba pravá čokoláda a smotana bez rastlinného tuku.

Pegas Premium Pistachio

Smotana dokonale ladí s každou ingredienciou a v kombinácii s typickou chuťou pistácií vytvára jedinečný chuťový zážitok. Nechajte pozvoľna rozplynúť na jazyku jedinečnú pistáciovú polevu s kúskami orieškov. Jedinečná súhra chutí bez rastlinných tukov.

Pegas Premium Almond

Pegas Almond je jedinečná smotanová zmrzlina bez rastlinných tukov. Sladká smotana prevoňaná jemnou vanilkou je zaliata do čokolády s mandľami. Chute jednotlivých ingrediencií sa navzájom prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne prepadnete.

PEGAS IN JOY COCONUT

Lahodná a stále mäkko vláčna čokoládová poleva novej zmrzliny z rady Pegas skrýva kokosovú zmrzlinu s čokoládovým toppingom. Kokosová zmrzlina plná mlieka.


so smotanou

PEGAS IN JOY NUTS

Tmavá čokoládová poleva, ktorá je aj v zmrznutom stave krémovo mäkká, zahaľuje mliečnu zmrzlinu z lieskových orieškov so špirálou z čokoládového toppingu.


so smotanou

PEGAS SALTED CARAMEL

Zmrzlina plná smotany a karamelu v rodinnom balení nemá po otvorení šancu vrátiť sa späť do mraziaceho boxu. 850 ml sladkej slasti so štipkou soli neodoláte. Vanička smotanovej zmrzliny s príchuťou slaného karamelu je pretkaná karamelovým toppingom, ktorý budete chcieť viac, viac a viac…


so smotanou

PEGAS PREMIUM ALMOND

Rodinné balenie jednej z najobľúbenejších zmrzlín Pegas Premium Almond je plné vanilkovej zmrzliny, čokoládového toppingu a kúskov mandlí. Smotanový základ prevoňaný pravou vanilkou nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – len pravé ingrediencie a žiadne náhrady.


so smotanou

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje tie najlepšie ingrediencie a žiadne rastlinné tuky. Vášnivú čokoládu zjemnila smotana a v krehkom kornúte sa premenila v rafinovanú nevinnosť. Čokoládový topping posypaný orieškami je zavŕšením čokoládového opojenia.

Pegas Premium vanilka

Krehký kornút plný vanilkovej zmrzliny s čokoládovým toppingom a orieškovým posypom. Hlavnou zložkou obľúbeného svetlo žltého krému je sladká smotana a pravé vanilkové struky. Vďaka nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a skutočná. Žiadne rastlinné tuky, iba pravá smotana.

Pegas Premium lemon cheesecake

Božská kombinácia tvarohu, smotany a citrónu inšpirovaná obľúbeným dezertom. Osviežujúci a súčasne lahodný chuťový zážitok v krehkom kornúte bez rastlinných tukov.