SMOTANA BEZ KOMPROMISOV

Na zložení svojich zmrzlín si zakladáme a neuspokojíme sa s náhradami. Prémiová rada zmrzlín Pegas určená všetkým milovníkom mliečno-smotanových zmrzlín zaliatych v chrumkavej čokoládovej poleve. Neobsahuje žiadny rastlinný tuk, ale iba pravú smotanu, ktorá v kombinácii s ďalšími ingredienciami ako je čokoláda, oriešky alebo ovocie zaručuje lahodný zážitok pre každého.

Pegas Premium Cream Raspberry

Lahodnou vanilkovou zmrzlinou plnou kvalitnej smotany sa vinie malinové pyré. To všetko je ukryté v pravej čokoláde. Akonáhle sa vám zmrzlina rozpustí na jazyku, zachváti vás túžba mať každé ďalšie sústo iba pre seba. Unikátna smotanová zmrzlina bez rastlinného tuku.

Pegas Premium Almond

Pegas Almond je jedinečná smotanová zmrzlina bez rastlinných tukov. Sladká smotana prevoňaná jemnou vanilkou je zaliata do čokolády s mandľami. Chute jednotlivých ingrediencií sa navzájom prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne prepadnete.

Pegas Premium Pistachio

Smotana dokonale ladí s každou ingredienciou a v kombinácii s typickou chuťou pistácií vytvára jedinečný chuťový zážitok. Nechajte pozvoľna rozplynúť na jazyku jedinečnú pistáciovú polevu s kúskami orieškov. Jedinečná súhra chutí bez rastlinných tukov.

Pegas Premium 3CHOCO

Smotana a čokoláda je nesmrteľná kombinácia. Ale vyskúšali ste niekedy smotanu a hneď tri druhy čokolády? Pod krustou bielej čokolády sa ukrýva mliečna a horká čokoláda zjemnená pravou smotanou. Kto miluje čokoládu, ten tejto trojkombinácii bezhlavo prepadne. Iba pravá čokoláda a smotana bez rastlinného tuku.

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje tie najlepšie ingrediencie a žiadne rastlinné tuky. Vášnivú čokoládu zjemnila smotana a v krehkom kornúte sa premenila v rafinovanú nevinnosť. Čokoládový topping posypaný orieškami je zavŕšením čokoládového opojenia.

Pegas Premium vanilka

Krehký kornút plný vanilkovej zmrzliny s čokoládovým toppingom a orieškovým posypom. Hlavnou zložkou obľúbeného svetlo žltého krému je sladká smotana a pravé vanilkové struky. Vďaka nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a skutočná. Žiadne rastlinné tuky, iba pravá smotana.

Pegas Premium lemon cheesecake

Božská kombinácia tvarohu, smotany a citrónu inšpirovaná obľúbeným dezertom. Osviežujúci a súčasne lahodný chuťový zážitok v krehkom kornúte bez rastlinných tukov.