Tajomstvo našej zmrzliny

Každý národ má svoje špecifické chute a súčasné požiadavky na ideálnu mrazenú pochúťku. Zmrzlina už dávno nepredstavuje iba rýchle osvieženie, ale musí spĺňať aj ďalšie prísne kritériá výberu.

Prima, vaša zmrzlina

Záleží nám na chuti slovenských spotrebiteľov a zostávame verní tradíciám. Naše zmrzliny vyrábame z kvalitných tradičných surovín ako sú tvaroh, smotana, jogurt a čerstvé ovocie. Na výber a spracovanie ingrediencií poctivo dbáme a pri výrobe nepoužívame žiadne rastlinné tuky, vodu ani arómy či farbivá. Metóde, ktorú pri výrobe používame, sa hovorí liata a jej výhodou je okrem iného to, že sa do zmrzliny dostane viac surovín a chuť výrobkov je tak oveľa výraznejšia, ako pri ostatných zmrzlnách. Spolu s láskou, s ktorou naše zmrzliny vyrábame vzniká neobyčajná kombinácia chuťových zážitkov.

Z ponuky našich zmrzlín si vyberie každý. Klasické nanuky na paličke osviežia počas horúceho letného dňa doma aj na cestách, väčšie balenie poteší vo voľných chvíľach celú rodinu. Naše zmrzliny si s rodinou môžete užiť aj netradične, vo forme dezertov, veselých pohárov alebo koktejlov. Vďaka kvalitnému zloženiu môžu byť naše zmrzliny zaradené aj ako súčasť zdravého jedálnička, vo forme desiatej pre deti aj dospelých.
Aby ste svoju obľúbenú chuť našli aj v cukrárňach, reštauráciách a iných zariadeniach, vyrábame aj kopčekové zmrzliny pre gastronómiu.

Hoci v našej ponuke nájdete veľa stálic, ktoré máte radi už veľa rokov, každoročne rozširujeme ponuku a snažíme sa vás prekvapiť ešte chutnejšími novinkami.

Užite si osviežujúce Prima leto!

Vaša zmrzlina

Vyrobená s láskou

Poctivé ingrediencie

prečítajte si

Čo je liata zmrzlina?

Metóda, vďaka ktorej dostaneme do zmrzliny viac surovín a výsledná chuť je tak plnšia ako pri ostatných zmrzlinách.

Ako poznať kvalitnú zmrzlinu?

Poradíme podľa čoho vyberať a na čo si dať pri výbere zmrzliny pozor.

Ako sa vyrába Mrož?

Skutočné ovocie a tvaroh. Až 1000 ton jahôd ročne, poctivý výber a spracovanie.

Ako vznikol Mrož?

Vďaka svojej prírodnej vyváženej chuti patrí medzi obľúbené zmrzlinové stálice už viac ako 20 rokov.