SVIEŽA PRÍCHUŤ LETA

Každoročne sa vás snažíme prekvapiť chutnými novinkami. Tento rok rozširujeme našu ponuku o nové netradičné kombinácie chutí a surovín. Na svoje si prídu aj milovníci slovenskej tradície. Môžete sa tešiť aj na osviežujúci zážitok s vylepšenými kornútmi.

Pegas Premium White

Pegas White je jednou z noviniek pre tento rok z radu Pegas Premium. Lahodná smotana prevoňaná pravou vanilkou je zaliata do jemnej bielej čokolády. Chute jednotlivých ingrediencií sa vzájomne prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne podľahnete. Naše zmrzliny sú označené certifikátom UTZ, keďže spĺňame parametre pre výrobu kakaových produktov.

 


zo smotany

bez lepku

Pegas Premium Strawberry

Pegas Strawberry je jednou z noviniek z radu Pegas Premium. Lahodná smotanovo jahodová zmrzlina zaliata do jemnej mliečnej čokolády. Chute jednotlivých ingrediencií sa vzájomne prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne podľahnete. Naše zmrzliny sú označené certifikátom UTZ, keďže spĺňame parametre pre výrobu kakaových produktov.

 


zo smotany

bez lepku

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut

Pegas Caramel & Glazed Hazelnut je ďalšou novinkou z radu zmrzlín Pegas Premium. Lahodný smotanový krém plný karamelu, ktorý je zaliaty v mliečnej čokoláde s poriadnou porciou glazovaných orieškov. Chute jednotlivých ingrediencií sa vzájomne prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne podľahnete. Naše zmrzliny sú označené certifikátom UTZ, keďže spĺňame parametre pre výrobu kakaových produktov.


zo smotany

bez lepku

Mrož Smoothie Mango


45% ovocia

Mrož Smoothie Jahoda


45 % ovocia

Ruská zmrzlina Čoko


zo smotany

Práskač


bez lepku

Pegas Premium White

Ochutnaj zmrzlinu bez kompromisov. Smotanový základ prevoňaný pravou vanilkou nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – iba pravé ingrediencie a žiadne náhrady. To celé v kombinácii s bielou čokoládou, ktorá splňuje certifikáciu UTZ. Nezabudni, že naša zmrzlina potrebuje čas. Po otvorení počkaj 5 – 10 minút, potom sa naplno pusti do objavovania.


zo smotany

bez lepku

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnuts

Ochutnaj zmrzlinu bez kompromisov. Lahodný smotanový základ s karamelom  nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – iba pravé ingrediencie a žiadne náhrady. Základ sme doplnili o mliečnu čokoládu a poriadnu porciu lieskových orieškov. Naviac podporujeme udržateľné pestovanie kakaa, a tak naša zmrzlina splňuje certifikáciu UTZ. Nezabudni, že naša zmrzlina potrebuje čas. Po otvorení počkaj 5 – 10 minút, potom sa naplno pusti do objavovania.


zo smetany

bez lepku

Pegas Premium Dark Cherry

Ochutnaj zmrzlinu bez kompromisov. Lahodný smotanový základ nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – iba pravé ingrediencie a žiadne náhrady. Základ sme doplnili o mliečnu čokoládu a poriadnu porciu kúskov čerešní. Naviac podporujeme udržateľné pestovanie kakaa, a tak naša zmrzlina splňuje certifikáciu UTZ. Nezabudni, že naša zmrzlina potrebuje čas. Po otvorení počkaj 5 – 10 minút, potom sa naplno pusti do objavovania.


zo smotany

bez lepku

Pribináček zmrzka


zo smotany

bez lepku

Ruská zmrzlina


zo smotany

bez lepku

Čokoládová a čokoládový topping

Jahodová a jahodový topping