SVIEŽA PRÍCHUŤ LETA

Každoročne sa vás snažíme prekvapiť chutnými novinkami. Tento rok rozširujeme našu ponuku o nové netradičné kombinácie chutí a surovín. Na svoje si prídu aj milovníci slovenskej tradície. Môžete sa tešiť aj na osviežujúci zážitok s vylepšenými kornútmi.

Mrož marhule

Ovocný hit tohtoročnej sezóny! Novinky mrož Marhule poteší všetkých milovníkov poctivej ovocnej chuti. V zmrzline nájdete 60% pravých marhúľ. Tie sú už tradične zaliate chrumkavou kakaovou polevou.

 

Mrož Mango dreň

Vychutnajte si chuť pravého manga. Ideálny spoločník do horúcich letných dní s obsahom ovocia 45%.

Mrož Sorbet Hruška Williams

Novinka z rady extra kvalitných sorbetov Mrož. Sorbet vytvorený z najpopulárnejších odrôd hrušiek v Česku. Vychutnajte si maslovo jemnú chuť sladkej hrušky. Kúsky ovocia samozrejme nesmú chýbať.

Pegas Premium Chocolate

Čokoláda, čokoláda ach tá čokoláda. V novom Pegas Premium Chocolate ju nájdete hneď trikrát. Výborná čokoládová zmrzlina vyrobená zo smotany, bohatá dávka čokoládového toppingu, ktorý je pretkaný v každom súste. No a v neposlednom rade poriadne hrubá vrstva horkej čokolády s 50% podielom kakaa. Na prvé zahryznutie spoznáte, že je to to pravé čokoládové potešenie na toto leto.

Pegas Premium Banana & Caramel

Druhou novinkou z kelímkovej rady Pegas Premium je Banana & Caramel. Konečne zmrzlina v ktorej pocítite a predovšetkým nájdete skutočný banán a nie žiadne náhrady. Smotanová zmrzlina s kúskami pravého banánu je doplnená o jedinečný maslový karamel. Táto kombinácia Vás zaručene dostane.

Pegas Premium Vanilla

Novinka pre tohtoročnú sezónu z kelímkovej rady Pegas Premium nesie názov Vanilla. Zmrzlina pre milovníkov poctivej a vysoko kvalitnej vanilkovej zmrzliny. V zmrzline nájdete 38% podiel smotany, ktorú rozvonia a ochutí pravá vanilka. Dokonalosť môže byť tak jednoduchá.

Pegas Pistachio

Hit tohtoročnej sezóny. Pegas Pistacchio je zmrzlina s unikátnou mäkkou polevou. Tú tvorí pravá pistáciová pasta s kúskami pravých pistácií. V tejto zmrzline pistáciové náhrady nenájdete.

Pegas Caramello

Hit tohtoročnej sezóny. Pegas Caramello je zmrzlina s unikátnou mäkkou polevou. Tú tvorí lahodný karamel so skaramelizovanými sušienkami.

Pegas PREMIUM King Cone

Kráľ medzi kornútmi. To je Pegas King Cone! Chrumkavý kornút s vanilkovou zmrzlinou a poriadnou porciou karamelového toppingu.

Banány v čokoládovej poleve

Vitajte v exotickom pralese. Máme pre Vás zmrzlinu s príchuťou banánu a chrumkavou kakaovou polevou.