SVIEŽA PRÍCHUŤ LETA

Každoročne sa vás snažíme prekvapiť chutnými novinkami. Tento rok rozširujeme našu ponuku o nové netradičné kombinácie chutí a surovín. Na svoje si prídu aj milovníci slovenskej tradície. Môžete sa tešiť aj na osviežujúci zážitok s vylepšenými kornútmi.

Mrož maliny

Vychutnajte si pravú chuť malín nielen v lete. Maliny patria medzi najobľúbenejšie letné ovocie a obsahujú veľké množstvo vitamínov. Zamrazili sme viac ako 60 % malín s výbornou polevovou a výsledkom je neodolateľné spojenie chutí.

Mrož Smoothie Jahoda

Zmrzlina s kúskami ovocia vyrobená zo 100 % rastlinných surovín.

Mrož Smoothie Mango

Zmrzlina s kúskami ovocia vyrobená zo 100 % rastlinných surovín.

Mrož kornút Jahoda

Krehký kornút plný zmrzliny z pravých jahôd. To je novinka od Mroža ideálna pre každého, kto si leto bez zmrzliny v kornúte nedokáže predstaviť.

Mrož kornút Jahoda a Mango

Kornúty jednoducho patria k letu. Tento rok sme pre vás prichystali novinku v unikátnom čiernom kornúte v kombinácii s jahodami a mangom. Tejto zmrzline určite neodoláte.

Mrož Sorbet Malina

Ďalší z radu osviežujúcich ovocných sorbetov Mrož. Jednoducho maliny, maliny a ešte viac malín! Kto by neprepadol malinovému šialenstvu, ktoré nás v lete čaká?

Mrož Citrón

Ďalšia novinka z radu Mrož. Ak si chcete dopriať príjemné osvieženie počas horúcich letných dní, Mrož Citrón bude tá správna voľba.

Mars

Ďalšia novinka z radu MARS. Lahodná kombinácia čokolády, krémovej zmrzliny a jedinečnej chuti MARS tyčinky vytvára neodolateľné pokušenie, ktoré musíte ochutnať.

Snickers

Novinka pre tohtoročnú sezónu. Klasická tyčinka Snickers z arašidového masla a karamelu v kombinácii so zmrzlinou určite schladí vaše chute. Nečakajte, dajte si Snickers ice cream.

Bounty

Milujete Bounty? Máme pre vás skvelú správu. Toto leto si ju budete môcť vychutnať aj v mrazenej verzii. Kombinácia lahodnej zmrzliny, kokosu a čokolády vás prenesie do exotického raja.

Pegas Premium Coconut

Silná vrstva tej najkvalitnejšej mliečnej čokolády s kúskami kokosu a lahodný smotanový základ. To je nový Pegas COCONUT.

Jupík pomaranč

Jupiii!! Toto si určite povedia vaše deti pri pohľade na nového mrazeného pomarančového Jupíka bez konzervantov. Skvelé osvieženie na leto, ktorému podľahne nejeden mlsný jazýček.

Jupík cherry cola

Jupík cherry cola už nie je len nápoj. Toto leto máme v ponuke novinku vo forme ľadového osvieženia, ktorému neodolajú nie len deti, ale určite aj mnohí rodičia.

Tobogán JAHODA

Náš letný rad zmrzlín sme doplnili aj o nový Tobogán s príchuťou jahôd. Ideálne osvieženie na horúce letné dni pre deti aj dospelých.

Tobogán MELÓN

Náš letný rad zmrzlín sme doplnili aj o nový Tobogán s príchuťou melónu. Ideálne osvieženie na horúce letné dni pre deti aj dospelých.

Pribináček Mixík

Vychutnajte si populárnu zmrzku od Pribináčka v novej lahodnej kombinácii vanilky a kakaa.

Jarka vanička

Kto z vás by nepoznal Jarku. Táto obľúbená zmrzlina je tu s nami už viac ako 30 rokov. Toto leto si ju však budete môcť vychutnať aj vo väčšom rodinnom balení.

Pribináček mix

Klasika alebo kombinácia vanilky a kakaa? Majte po ruke oba. V praktickom multipacku obľúbenej zmrzliny nájdete hneď 3 kúsky Pribináček a 3 kúsky Pribináček Mixík.

Mars multipack

Novinka z radu MARS aj v praktickom multipacku, v ktorom nájdete hneď 6 kúskov.

Snickers multipack

Milujete chuť Snickers? V praktickom multipacku nájdete hneď 6 kúskov tejto obľúbenej tyčinky vo forme mrazenej pochúťky.

Bounty multipack

Nedokážete odolať kokosovej chuti Bounty? V praktickom multipacku nájdete hneď 6 kúskov tejto obľúbenej tyčinky vo forme mrazenej pochúťky.