NOVÝ PEGAS

Prémiový rad zmrzlín Pegas je určený všetkým milovníkom smotanových zmrzlín zaliatych v chrumkavej čokoládovej poleve. Neobsahuje žiadny rastlinný tuk, len pravú smotanu. Tá v kombinácii s ďalšími ingredienciami ako je čokoláda, oriešky alebo ovocie zaručuje lahodný zážitok pre každého.

Pegas Premium Almond

Pegas Almond je jedinečná zmrzlina bez rastlinných tukov. Lahodná smotana prevoňaná pravou vanilkou je zaliata do čokolády s mandľami. Chute jednotlivých ingrediencií sa vzájomne prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne podľahnete. Naše zmrzliny sú označené certifikátom RFA, keďže spĺňame parametre pre výrobu kakaových produktov.

Pegas Premium White

Pegas White je jednou z noviniek pre tento rok z radu Pegas Premium. Lahodná smotana prevoňaná pravou vanilkou je zaliata do jemnej bielej čokolády. Chute jednotlivých ingrediencií sa vzájomne prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne podľahnete. Naše zmrzliny sú označené certifikátom RFA, keďže spĺňame parametre pre výrobu kakaových produktov.

Pegas Premium Chocolate

Čokoláda, čokoláda ach tá čokoláda. V novom Pegas Premium Chocolate ju nájdete hneď trikrát. Výborná čokoládová zmrzlina vyrobená zo smotany, bohatá dávka čokoládového toppingu, ktorý je pretkaný v každom súste. No a v neposlednom rade poriadne hrubá vrstva horkej čokolády s 50% podielom kakaa. Na prvé zahryznutie spoznáte, že je to to pravé čokoládové potešenie na toto leto.

Pegas Premium Coconut

Pegas Caramel & Glazed Hazelnut je ďalšou novinkou z radu zmrzlín Pegas Premium. Lahodný smotanový krém plný karamelu, ktorý je zaliaty v mliečnej čokoláde s poriadnou porciou glazovaných orieškov. Chute jednotlivých ingrediencií sa vzájomne prepájajú a vytvárajú dômyselnú kombináciu, ktorej úplne podľahnete. Naše zmrzliny sú označené certifikátom RFA, keďže spĺňame parametre pre výrobu kakaových produktov.

Pegas Premium Coconut

Silná vrstva tej najkvalitnejšej mliečnej čokolády s kúskami kokosu a lahodný smotanový základ. To je nový Pegas COCONUT.

Pegas Pistacchio

Pegas Pistacchio je zmrzlina s unikátnou mäkkou polevou. Tú tvorí pravá pistáciová pasta s kúskami pravých pistácií. V tejto zmrzline pistáciové náhrady nenájdete.

Pegas Caramello

Pegas Caramello je zmrzlina s unikátnou mäkkou polevou. Tú tvorí lahodný karamel so skaramelizovanými sušienkami.

Pegas PREMIUM Strawberry

Milujeme sladké a šťavnaté jahody. Patria k letu rovnako ako zmrzliny. Poriadnu porciu jahôd sme tentokrát zamiešali do smotanovej zmrzliny a vznikol nový lahodný kornút Pegas Premium Strawberry. V tejto zmrzline nájdete len smotanu, žiadny rastlinný tuk.

 

Pegas Premium vanilka

Krehký kornút plný vanilkovej zmrzliny s čokoládovým toppingom a orieškovým posypom. Hlavnou zložkou obľúbeného svetlo žltého krému je sladká smotana a pravé vanilkové struky. Vďaka nim je chuť zmrzliny lahodná, jemná a skutočná. Žiadne rastlinné tuky, iba pravá smotana.

 

Pegas Premium čokoláda

Prémiová čokoládová zmrzlina obsahuje tie najlepšie ingrediencie a žiadne rastlinné tuky. Vášnivú čokoládu zjemnila smotana a v krehkom kornúte sa premenila v rafinovanú nevinnosť. Čokoládový topping posypaný orieškami je zavŕšením čokoládového opojenia.

Pegas PREMIUM King Cone

Kráľ medzi kornútmi. To je Pegas King Cone! Chrumkavý kornút s vanilkovou zmrzlinou a poriadnou porciou karamelového toppingu.

Pegas Premium Almond

Ochutnaj zmrzlinu bez kompromisov. Smotanový základ prevoňaný pravou vanilkou nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – iba pravé ingrediencie a žiadne náhrady. Základ sme doplnili poriadnou porciou mandlí. To celé v kombinácii s lahodnou čokoládou, ktorá splňuje certifikáciu RFA. Nezabudni, že naša zmrzlina potrebuje čas. Po otvorení počkaj 5 – 10 minút, potom sa naplno pusti do objavovania.

 

Pegas Premium Vanilla

Novinka pre tohtoročnú sezónu z kelímkovej rady Pegas Premium nesie názov Vanilla. Zmrzlina pre milovníkov poctivej a vysoko kvalitnej vanilkovej zmrzliny. V zmrzline nájdete 38% podiel smotany, ktorú rozvonia a ochutí pravá vanilka. Dokonalosť môže byť tak jednoduchá.

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnuts

Ochutnaj zmrzlinu bez kompromisov. Lahodný smotanový základ s karamelom  nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – iba pravé ingrediencie a žiadne náhrady. Základ sme doplnili o mliečnu čokoládu a poriadnu porciu lieskových orieškov. Naviac podporujeme udržateľné pestovanie kakaa, a tak naša zmrzlina splňuje certifikáciu RFA. Nezabudni, že naša zmrzlina potrebuje čas. Po otvorení počkaj 5 – 10 minút, potom sa naplno pusti do objavovania.

Pegas Premium Belgian Chocolate

Ochutnaj zmrzlinu bez kompromisov. Čokoládový smotanový základ nedáva žiadny priestor rastlinným tukom – iba pravé ingrediencie a žiadne náhrady. Základ sme doplnili o poriadne kúsky belgickej čokolády. Naviac podporujeme udržateľné pestovanie kakaa, a tak naša zmrzlina spĺňa certifikáciu RFA. Nezabudni, že naša zmrzlina potrebuje čas. Po otvorení počkaj 5 – 10 minút, potom sa naplno pusti do objavovania.

 

Pegas Premium Banana & Caramel

Druhou novinkou z kelímkovej rady Pegas Premium je Banana & Caramel. Konečne zmrzlina v ktorej pocítite a predovšetkým nájdete skutočný banán a nie žiadne náhrady. Smotanová zmrzlina s kúskami pravého banánu je doplnená o jedinečný maslový karamel. Táto kombinácia Vás zaručene dostane.